There are 811 fans on right now!
(Click For Complete Broadcast Schedule)
1/26 Girls Basketball  Hillcrest vs Idaho Falls
1/26 Boys Basketball  Middleton vs Emmett
1/27 Boys Basketball  Bonneville vs Shelley
1/28 Girls Basketball  Tri-Valley vs Garden Valley
1/28 Boys Basketball  Columbia vs Emmett
1/28 Boys Basketball  Tri-Valley vs Garden Valley
1/29 Boys Basketball  Rigby vs Idaho Falls
1/30 Girls Basketball  Council vs Garden Valley
1/30 Boys Basketball  Council vs Garden Valley
2/2 Boys Basketball  McCall-Donnelly vs Parma
2/3 Boys Basketball  Blackfoot vs Shelley
2/5 Boys Basketball  Pocatello vs Shelley
2/5 Boys Basketball  South Fremont vs Sugar-Salem
2/6 Boys Basketball  Kimberly vs Sugar-Salem
2/8 Boys Basketball  Columbia vs Middleton


Most Recent Action Photo Galleries

(Click For Complete List Of Galleries)
1/25 Boys Basketball  Castleford vs Hansen
1/23 Boys Basketball  Declo vs Malad C Team
1/23 Boys Basketball  Meridian vs Borah
1/23 Boys Basketball  Preston vs Twin Falls
1/23 Girls Basketball  McCall-Donnelly vs Grangeville
1/23 Boys Basketball  Declo vs Malad JV
1/23 Boys Basketball  Kuna vs Boise
1/23 Girls Basketball  Valley vs Hansen JV
1/23 Boys Basketball  Declo vs Malad
1/23 Boys Basketball  Columbia vs Minico
1/23 Girls Basketball  South Fremont vs Sugar-Salem
1/23 Girls Basketball  Valley vs Hansen
1/23 Girls Basketball  American Falls vs Snake River
1/22 Boys Basketball  American Falls vs South Fremont JV
1/22 Boys Basketball  Idaho City vs North Star Charter JV

 
Week 8 Gamestreams Coverage
An easy-access schedule of everywhere you'll find our broadcast crews this week!
Published: 10/12/2017 3:58:33 PM
 
October 12: Kuna vs. Borah at Dona Larsen Park, 7 p.m. MT
Broadcasters: Paul Kingsbury, Sven Alskog and Jaxon Kingsbury

October 13: #1 Skyview at #2 Middleton, 7 p.m. MT
Broadcasters: Clay Hatfield and Josh Byers

October 13: Meridian at Capital, 7 p.m. MT
Broadcasters: Rylan Kobre and Ken Webster

October 13: Vallivue at #5 Emmett, 7 p.m. MT
Broadcasters: Sven Alskog, Erik Wisenor and Jaxon Kingsbury

October 13: Minico at Jerome, 7 p.m. MT
Broadcasters: Scott Burton, Paul Kingsbury and Mike Savage

October 13: Buhl at Kimberly, 7 p.m. MT
Broadcasters: Ryan and Cydnee Howe

October 13: West Jefferson at Firth, 7 p.m. MT
Broadcasters: Lucas Gebhart and Chris Cardona

October 13: Highland at Rigby, 7 p.m. MT
Broadcasters: Lance Taylor and Lorin Jensen

October 13: #2 Shelley at South Fremont, 7 p.m. MT
Broadcasters: Matt Harris and Levi Gribas

October 13: #3 Post Falls at Lewiston, 7 p.m. PT
Broadcasters: Brandon McIntosh and Jason Hanson

October 13: Lakeland at Sandpoint, 7 p.m. PT
Broadcasters: Cooper Perkins and Ed DePriest




Fan Comments
Sign In | Register















This information is copyrighted to IdahoSports.com. Any rebroadcast, retransmission, or other use of this information is strictly prohibited without the expressed, written, consent of IdahoSports.com.

Copyright IdahoSports.com | Privacy Policy